Hakkımızda

ICC Çözüm Grup Danışmanlık işbirliği yaptığı kurumlara, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda ürün belgelendirme, hizmet belgelendirme, kalite sistem belgeleri ,devlet teşvikleri ,bakanlık izinleri ve sınai mülkiyet hakları danışmanlığı konularında hizmet vermektedir.

ICC ÇÖZÜM GRUP DANIŞMANLIK; ülkemizde kalite bilincinin yerleşmesine katkı sağlamak, ulusal ve uluslararası kabul görmüş mevzuatlar, kurallar ve standartlar çerçevesinde ülkemiz ekonomisine bilgi üreterek ve bu bilgiyi ölçek ekonomilerine katma değer sağlayacak şekle dönüştürerek hizmetinize sunar.
9 yıldır sektörde faaliyet gösteren şirketimiz merkezi İstanbulda olmak üzere Türkiye genelinde tüm illere hizmet vermektedir.

hyb3

Misyon

Ana uzmanlık alanlarıyla kısa zamanda doğru bilgi kaynağını sunarak, müşterilerimize ait şirketlerin performanslarını ve kalitelerini artırmakla beraber “ Bilgi, güçtür” ilkesinden yola çıkıp, şirket stratejilerine ve yönetimlerine katkıda bulunarak, üretimde ve rekabette firmalar arasında öne çıkarmaktır.

Vizyon

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin tüm bölgelerinde kalite kültürünü benimsemiş, rekabetçi kurum ve kuruluşlar yaratılmasına katkıda bulunarak, tecrübeli ve bilgili ekibiyle ilk akla gelen ve tercih edilen şirket olmaktır.

Tıkla Ara
216 348 23 00
Whatsapp
Danışma